Російська урядова комісія схвалила продаж телекомунікаційної компанії «ВымпелКом» топменеджерам її нідерландського власника – компанії Veon. Про це повідомляє російське економічне видання РБК, посилаючись на два неназваних джерела.
В листопаді минулого року у компанії Veon заявили про наміри продати «ВымпелКом» команді на чолі з генеральним директором Олександром Торбаховим за 130 мільярдів рублів (2.2 мільярда доларів), приєднавшись таким чином до довгого списку західних компаній, які продали свої активи в Росії після того, як майже рік тому остання вторглася в Україну.
Дана угода про продаж примітна тим, що компанія Veon, на відміну від багатьох західних інвесторів, отримає гроші за свій актив, що генерує приблизно половину доходів компанії.
Минулого тижня російська газета «КоммерсантЪ» повідомила про те, що російські Міністерство фінансів та Міністерство економіки, а також Центробанк Росії виступили проти цієї угоди через незгоду власників єврооблігацій Veon та відправили її на доопрацювання.
Підписуйтесь на Mediasat у Telegram: тут найцікавіші новини ТБ та телекому
Агенція РБК тим часом повідомила про те, що у текст угоди були внесені зміни, які гарантують однакове ставлення до всіх власників облігацій.
Veon, «ВымпелКом» та російський уряд наразі жодним чином не коментують ситуацію.
