Позначка: 3G

У серпні «Київстар» вимкне 3G у Кривому Розі та деяких населених пунктах Івано-Франківщини й Хмельниччини

18 серпня «Київстар» вимкне 3G у низці населених пунктів Дніпропетровської, Івано-Франківської та Хмельницької областей задля посилення LTE-покриття.

«Київстар» планує повністю відключити мережу 3G до кінця 2026 року

До кінця поточного року «Київстар» планує повністю вивести з експлуатації мережу 3G та зосередити інвестиції на розвитку LTE-інфраструктури.

«Київстар» вимкне 3G у низці населених пунктів областей, де тривають бої

З 4 серпня «Київстар» вимкне 3G у низці міст і районів Вінницької, Донецької, Запорізької, Харківської та Херсонської областей — звільнені частоти підуть на 4G.

«Київстар» вимкне 3G у низці міст і районів чотирьох областей України

З 14 липня 2026 року «Київстар» відключить 3G у низці населених пунктів Тернопільської, Сумської, Дніпропетровської та Чернівецької областей.

У червні «Київстар» вимкне 3G у низці населених пунктів Львівщини, Житомирщини, Черкащини та Чернігівщини

16 червня «Київстар» вимкне 3G у низці населених пунктів Львівщини, Житомирщини, Черкащини та Чернігівщини. Вивільнені частоти спрямують на розвиток 4G.

У травні «Київстар» вимкне 3G у низці населених пунктів Харківщини, Миколаївщини, Рівненщини та Івано-Франківщини

26 травня «Київстар» вимкне 3G у низці міст та районів Харківської, Миколаївської, Рівненської та Івано-Франківської областей України.

Beeline Казахстан розпочав вимкнення 3G

Beeline Казахстан розпочав вимкнення мережі 3G. Вивільнені частоти підуть на розвиток LTE. Деяким абонентам потрібно замінити SIM-картку.

У квітні «Київстар» відключить 3G на Кіровоградщині, Одещині, Вінниччині та Полтавщині: перелік населених пунктів

У квітні «Київстар» відключить 3G у декількох населених пунктах чотирьох областей і перерозподілить частоти на користь 4G.

У квітні «Київстар» вимкне 3G у низці міст та районів чотирьох областей України

Від 7 квітня 2026 року «Київстар» розпочне вимкнення 3G у низці міст Рівненщини, Волині, Черкащини й Чернігівщини. Частоти перерозподілять на користь 4G.

Оператор IPKO вимкнув у Косово 3G-мережу задля впровадження 5G

Наприкінці 2025 року оператор мобільного зв'язку IPKO вимкнув 3G-мережу в Косово. Тепер компанія зосереджує ресурси на розбудові інфраструктури 4G та 5G.

Читайте також

Apple та Google видалили Telegram із магазинів додатків в Індії

Apple і Google вилучили Telegram зі своїх магазинів додатків в Індії за розпорядженням влади. А оператори Jio, Airtel і Vodafone почали блокувати месенджер.

Spotify додав емодзі-реакції на треки у спільних плейлистах

Spotify запустив функцію Track Reactions для спільних плейлистів. Учасники можуть реагувати на окремі треки одним із шести емодзі без листування.

Telegram оскаржує у суді блокування в Індії

Месенджер Telegram звернувся до суду в Нью-Делі через блокування в Індії. Суддя Вищого суду погодився розглянути позов платформи найближчим часом.

Ariane 6 у найпотужнішій конфігурації вивела на орбіту відразу 36 супутників Amazon Leo

17 червня ракета Ariane 6 вивела на орбіту 36 супутників Amazon Leo. Це перший політ у конфігурації Ariane 64 з новими прискорювачами P160C.

Google випустила Wear OS 7 — операційну систему для смартгодинників з підтримкою Gemini

Google випустила Wear OS 7 для смартгодинників. Першими оновлення отримають Pixel Watch, а серед новинок — до 10% автономності, Live Updates та функції Gemini.