SpaceX призупинила реселерську програму Starlink через шалений попит

SpaceX закрила приймання заявок до програми авторизованих реселерів Starlink через шалений попит з боку бізнесу. Про це повідомляє американський інвестор у Tesla і SpaceX Соєр Мерріт.

«Starlink більше не приймає заявки на отримання статусу авторизованого реселера. Прийом заявок закрито через величезну кількість звернень, що надійшли. Ми оновимо цю сторінку, якщо програма поновить приймання нових заявок у майбутньому», — зазначила компанія.

- Реклама -

Окрім цього, у Starlink додали, що сервіс щоденно під’єднує тисячі нових клієнтів.

Наразі угруповання з 10 300 супутників Starlink забезпечує супутниковим інтернетом понад 12 мільйонів активних абонентів у понад 160 країнах і ринках.

Підписуйтесь на Mediasat у Telegram: тут найцікавіші новини ТБ та телекому

Попит на супутниковий інтернет зростатиме й надалі. STMicroelectronics, постачальник обладнання для Starlink, прогнозує, що кількість користувачів перевищить 100 мільйонів через два роки та 200 мільйонів — через чотири.

- Реклама -

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

- Реклама -

Читайте також

Україна ввела санкції проти десяти російських компаній у сфері зв’язку

Зеленський увів у дію рішення РНБО про санкції проти 10 компаній. Серед фігурантів — оператори зв'язку, інтернет-провайдери та супутникові компанії з РФ і ТОТ.

Мін’юст США дозволив Paramount купити Warner Bros. Discovery за $110 млрд

Міністерство юстиції США схвалило купівлю Warner Bros. Discovery компанією Paramount за $110 млрд. Антимонопольна перевірка тривала вісім місяців.

«Київстар» увійшов до Клубу білого бізнесу

«Київстар» визнали взірцевим платником податків і внесли до Клубу білого бізнесу. Це компанії, що працюють прозоро й вчасно сплачують усі податки.

Завантаження застосунку Starlink стрімко зростають попри здорожчання тарифів

Мобільний застосунок Starlink у другому кварталі може перевищити 3,8 млн завантажень — удвічі більше, ніж торік. Попит зростає попри підвищення цін на послуги.

Telegram випустив застосунок для годинників на Wear OS

Месенджер Telegram повернувся на годинники з Wear OS після п'ятирічної перерви. Реліз вийшов слідом за повноцінним клієнтом для Apple Watch.