SpaceX закрила приймання заявок до програми авторизованих реселерів Starlink через шалений попит з боку бізнесу. Про це повідомляє американський інвестор у Tesla і SpaceX Соєр Мерріт.
«Starlink більше не приймає заявки на отримання статусу авторизованого реселера. Прийом заявок закрито через величезну кількість звернень, що надійшли. Ми оновимо цю сторінку, якщо програма поновить приймання нових заявок у майбутньому», — зазначила компанія.
Окрім цього, у Starlink додали, що сервіс щоденно під’єднує тисячі нових клієнтів.
Наразі угруповання з 10 300 супутників Starlink забезпечує супутниковим інтернетом понад 12 мільйонів активних абонентів у понад 160 країнах і ринках.
Підписуйтесь на Mediasat у Telegram: тут найцікавіші новини ТБ та телекому
Попит на супутниковий інтернет зростатиме й надалі. STMicroelectronics, постачальник обладнання для Starlink, прогнозує, що кількість користувачів перевищить 100 мільйонів через два роки та 200 мільйонів — через чотири.
