Увечері 21 квітня по всій Україні відбувся масштабний збій у мережі мобільного оператора «Київстар» — абоненти з різних регіонів повідомляють про неможливість здійснити дзвінок. Факт перебоїв підтверджує сервіс Downdetector.
Скарги надходять з багатьох міст: виклики не проходять або обриваються на середині розмови, а в деяких випадках мережа зникає повністю. Окрім проблем із дзвінками, частина абонентів повідомляє про нестабільну роботу мережі загалом — зв’язок то з’являється, то пропадає.
Серед тих, хто зіткнувся зі збоєм, — користувачі, що не можуть додзвонитися ні на мобільні, ні на стаціонарні номери. Масовий характер повідомлень свідчить про системну, а не локальну проблему.
«Київстар» підтвердив збій у роботі мережі. «На цей час справді спостерігаються складнощі зі здійсненням вихідних дзвінків, наші фахівці займаються усуненням складнощів», — йдеться у повідомленні оператора в соцмережах. Абонентам рекомендують періодично перевіряти відновлення послуги.
Підписуйтесь на Mediasat у Telegram: тут найцікавіші новини ТБ та телекому
Пізніше «Київстар» повідомив про усунення збою. «Наразі роботу сервісу відновлено, компанія працює у штатному режимі. Перепрошуємо за тимчасові незручності», — йдеться у коментарі оператора агентству «Інтерфакс-Україна». Причиною проблем назвали незначний технічний збій.
