«Київстар» вийде на забезпечення 6 годин автономної роботи для 30% мережі не раніше другого кварталу 2025 року

Компанія «Київстар», провідний оператор мобільного зв’язку в Україні, має намір збільшити час автономної роботи до 6 годин на 30% своєї мережі у другому кварталі 2025 року. Про це повідомив президент компанії Олександр Комаров під час конференції Global Outlook.

За словами Комарова, наразі 65% мережі «Київстар» здатні працювати в автономному режимі до 4 годин. Компанія визнає енергетику найбільшим викликом і працює над покращенням ситуації.

- Реклама -

«У нас була спроба довести всю мережу у 2023 році до 4 годин (автономної роботи), але там були такі помилки, як, наприклад, купівля свинцевих акумуляторів», – розповів Комаров. Він пояснив, що ці акумулятори виявилися неефективними в умовах нерегульованих блекаутів.

Для посилення автономності мережі «Київстар» вже увів в експлуатацію близько 2,5 тисяч генераторів і планує збільшити їхню кількість ще приблизно на тисячу найближчим часом.

Підписуйтесь на Mediasat у Telegram: тут найцікавіші новини ТБ та телекому

Варто зазначити, що раніше мобільних операторів зобов’язали забезпечити 10 годин роботи мережі при відключенні електрики. Однак оператори вказують на складність забезпечення 100% автономності мобільного зв’язку та інтернету протягом такого тривалого періоду.

- Реклама -

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

- Реклама -

Читайте також

В Індії заблокували Telegram до 22 червня через витік екзаменаційних питань

Влада Індії обмежила роботу Telegram до 22 червня через витік питань вступного іспиту NEET. Повторне тестування для майбутніх медиків призначили на 21 червня.

lifecell розширив географію 5G і VoLTE-дзвінків у роумінгу

lifecell розширив 5G-роумінг до 67 країн і територій, а VoLTE-дзвінки — до 41 країни. Послуги доступні за умовами чинного тарифного пакета абонента.

Starlink забезпечить супутниковий інтернет на рейсах ізраїльської авіакомпанії EL AL

Starlink оголосила про партнерство з ізраїльською авіакомпанією EL AL. Впровадження супутникового інтернету на рейсах розпочнеться поетапно у 2027 році.

SpaceX запустила ще 24 супутники Starlink — їх загальна кількість перевищила 10 600

SpaceX здійснила 69-й запуск Falcon 9 у 2026 році, вивівши на орбіту 24 супутники Starlink. Відтепер угруповання налічує вже понад 10 660 активних апаратів.

Starlink більше не дає термінали безплатно — тепер оренда коштує $10 на місяць

Starlink скасував безплатні термінали й запровадив щомісячну оренду за $10. До того ж абоненти Residential Max більше не отримують антену Mini безплатно.