Зв’язок від Київстар з’явився у 4 звільнених населених пунктах Харківщини

Українські оператори продовжують відновлювати мобільний зв’язок на деокупованих територіях України. 

Нещодавно Київстар відбудував та включив базові станції мобільної мережі у місті Балаклія і селищі Вишневе. А сьогодні відновлено роботу мобільного зв’язку у селищах Шевченкове та Борове.

«Спеціалісти Київстару йдуть слідом за ЗСУ. Як тільки ми отримуємо дозволи
військових адміністрацій на доступ у звільнені населені пункти, одразу починаємо відновлювальні роботи. Інженери компанії працюють цілодобово, щоб місцеві мешканці якнайшвидше могли спілкуватись із рідними і близькими»,  – коментує директор з розвитку та підтримки телеком мережі Володимир Кабаненко.

- Реклама -

Завдяки національному роумінгу підключитись до відновленої мережі можуть й абоненти інших операторів – для цього в налаштуваннях телефону треба вручну обрати мобільну мережу Київстар.

Підписуйтесь на Mediasat в Telegram: тут найцікавіші новини зі світу технологій

Такоже інженери оператора почали встановлення обладнання Starlink у шести районах Харкова, що дозволить Київстару максимально швидко налагоджувати роботу базових станцій мобільної мережі по всьому місту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

- Реклама -

Читайте також

В Індії заблокували Telegram до 22 червня через витік екзаменаційних питань

Влада Індії обмежила роботу Telegram до 22 червня через витік питань вступного іспиту NEET. Повторне тестування для майбутніх медиків призначили на 21 червня.

lifecell розширив географію 5G і VoLTE-дзвінків у роумінгу

lifecell розширив 5G-роумінг до 67 країн і територій, а VoLTE-дзвінки — до 41 країни. Послуги доступні за умовами чинного тарифного пакета абонента.

Starlink забезпечить супутниковий інтернет на рейсах ізраїльської авіакомпанії EL AL

Starlink оголосила про партнерство з ізраїльською авіакомпанією EL AL. Впровадження супутникового інтернету на рейсах розпочнеться поетапно у 2027 році.

SpaceX запустила ще 24 супутники Starlink — їх загальна кількість перевищила 10 600

SpaceX здійснила 69-й запуск Falcon 9 у 2026 році, вивівши на орбіту 24 супутники Starlink. Відтепер угруповання налічує вже понад 10 660 активних апаратів.

Starlink більше не дає термінали безплатно — тепер оренда коштує $10 на місяць

Starlink скасував безплатні термінали й запровадив щомісячну оренду за $10. До того ж абоненти Residential Max більше не отримують антену Mini безплатно.